Akademija

Padel Tennis akademija

Mes – „Padelio akademija“, didžiausio Padelio teniso aikštyno Lietuvoje atstovai.

Mūsų tikslas – skatinti šios sporto šakos populiarumą Lietuvoje, vystyti sveiką ir linksmą gyvenseną, bei ugdyti pradedančiuosius Padelio žaidėjus.

Vienas iš mūsų aikštyno šūkių – „Vienas aikštelėje – ne karys!“. Taip yra todėl, kad šis sportas yra žaidžiamas poromis, būtent dėl to Padelis yra stipriai ugdantis komandinį bendradarbiavimą sportas.

Treneris

Oskaras Kalinauskas

Oskaras Kalinauskas

Daugkartinis Lietuvos Padelio A lygos nugalėtojas bei prizininkas, buvęs profesionalus lauko teniso žaidėjas.

Tapk akademijos nariu!

Dėl treniruočių kreiptis:
Telefonas: +370 638 86032
El. paštas: kalinauskas.o@gmail.com

     

Treneriai

Dmitrij Pavlov

Tel. nr. : +370 664 90 097
El. p. : dmitrij.pavlov1223@gmail.com

Charizma, kantrybė ir energijos bomba! Užvedantis pergalėms ir tobulėjimui nuo pirmo susitikimo, treneris pasižymi geležine kantrybe bei individualiu priėjimu prie kiekvieno mokinio. Nors treneris padelio aikštelėje šeimininkauja kiek daugiau nei 5 metus, dėl nugludintos technikos ir natūralaus talento lengvai užnugaryje palieka ir labiausiai patyrusius žaidėjus. Sėkmės paslaptis – meilė sportui, žmonėms ir nepalaužiama valia!

Paulius Vasiljevas

Tel. nr. : +370 614 66 116
El. p. : pauliusvas@gmail.com

Padėlio treneriu dirba jau virš 3 metų, yra išsilaikęs PadelMBA licenciją. Mokiniai džiaugiasi trenerio draugiškumu ir mokėjimu su visais rasti bendrą kalbą.

Ieva Čeilutkaitė

Tel. nr. : +370 655 50 099
El. p. : ceilutkaite@gmail.com

Profesionali padelio žaidėja, turinti tarptautinį reitingą. Daugkartinė Lietuvos padelio čempionė, Lietuvos padelio rinktinės narė, pirmoji Lietuvos padelio raketė. Turi ilgametę treniravimo patirtį su vaikais ir suaugusiais padelio mėgėjais.

Viktoras Bondarevas

Tel. nr. : +370 694 88 488
El. p. : 2024masterpadelgame@gmail.com

Profesionalus, įvairiapusiškas, dėmesingas, kryptingas treneris, sukaupęs 11 metų lauko teniso žaidybinės ir 5 metus trenerio amato patirties, pats organizuoja aukščiausio lygio turnyrus. Prieš 3 metus pamilęs padelio tenisą ir, dėka prigimtinio siekio įsisavinti šį sportą, nugludinti smūgį, nušlifuoti kampus, “apsigyvenęs” kortuose. Treneriui svarbu ne tik perteikti padelio teorines subtilybes ir filosofiją, analizuoti individualias žaidėjo savybes, atpažinti silpnąsias vietas ir jas stiprinti, bet ir pažadinti pasimėgavimą šiuo žaidimu.

Emilija Gedvilaitė

Tel. nr. : +370 615 38 198
El. p. : gedvilaiteemilija9@gmail.com

Padelio trenerė, Lietuvos padelio čempionatų prizininkė, Lietuvos padelio rinktinės narė. Turi ilgametę treniravimo patirtį su vaikais ir suaugusiais. Buvusi laiko teniso žaidėja ir trenerė.