D.U.K.

Kiek kainuoja aikštelės nuoma? Trenerio paslaugos?

Išsinuomoti padelio teniso aikštelę valandai kainuoja nuo 20 EUR iki 32 EUR. Minimalus nuomos laikas 30 min. Pilną kainoraštį, kartu su padelio teniso trenerių kainomis, rasite čia.

Kaip rezervuoti Padelio Teniso aikštelę? Ar jį galima žaisti rytais? Dienos metu?

Taip, galite žaisti ir ryte, ir dienos metu, ir vakare. Darbo dienomis nuo 07:00 iki 23:00. Savaitgaliais nuo 08:00 iki 22:00. Padelio Teniso aikštelę galite rezervuoti internetu spausdami čia, arba skambinkite telefonu +370 664 90097

Kiek žmonių reikia padelio teniso žaidimui žaisti?

Pagal taisykles padelio tenisas žaidžiamas keturiese. Tačiau, jei norite, galite žaisti ir dviese. Tai gali būti jūsų draugai, bendradarbiai, vaikai…

Kas gali žaisti padelio tenisą?

Padelio tenisą gali žaisti vaikai nuo 4 metų, moterys, vyrai, senjorai. Padelio Teniso Arenoje pradedančiuosius žaidėjus ir žaidėjas gali apmokyti profesionalūs treneriai, kurie yra esami arba buvę lauko bei padelio teniso čempionai. Padelio teniso kursų grupes (vaikams; moterims; vyrams) rasite čia.

Ar padelio tenisas tinkamas laisvalaikio užsiėmimas vaikams?

Taip. Padelio tenisas žaidžiamas keturiese, komandomis po du. Žaidimo metu ugdoma koordinacija, komandiškumas, strateginis mąstymas. Neminint to, kad be proto smagu. Tikrai! Padelio teniso kursų grupes rasite čia.

Niekada nesu rankoje laikęs(-iusi) teniso raketės. Ar padelio tenisas man?

Jeigu mėgstate aktyvų laisvalaikį, taip. Padelio tenisas yra labai greitai perprantamas žaidimas. Po 10-15 užsiėmimų jau galima pilnavertiškai dalyvauti mėgėjų varžybose. O raketes ir kamuoliukus galima išsinuomoti mūsų arenoje.

Kiek sveria Padelio teniso raketė?

Daugelio rakečių svoris yra nuo 365 iki 396 gramų.

Žaidžiu lauko tenisą. Ar padelio tenisas man patiks?

Jei padelio tenisas patinka pirmosioms pasaulio lauko teniso raketėms (Rafaeliui Nadaliui, Džeimiui Miurėjui, Novakui Djokovičiui), Lietuvos antrajai raketei Laurynui Grigeliui bei dešimtims milijonų kitų žaidėjų, manome, padelio tenisas patiks ir Jums. Šis sportas labai panašus į lauko tenisą, tik linksmesnis, greitesnis, aktyvesnis.

Ko galiu tikėtis iš pirmų žaidimų?

Susidomėjimo. Užsidegusių akių. Juoko. Galbūt azartiškų riksmų.

Kokios yra padelio teniso taisyklės?

Padelio teniso taisyklės labai panašios į lauko teniso taisykles. Taškai skaičiuojami 15/0, 30/0 ir t.t. O žaidimui laimėti reikia išlošti 2 setus iki 6 geimų. Didžiausias skirtumas tas, kad padelio teniso aikštelė turi sienas, į kurias atsitrenkęs kamuoliukas gali būti toliau mušamas. Taip pat padelio tenisui naudojamos kietos raketės (be stygų); jos yra kiek mažesnės, todėl lengviau valdomos. Visas taisykles skaitykite čia. Taisykles taip pat rasite mūsų Arenoje.

Kokių įrankių reikia padelio tenisui?

Patogių, švarių batelių ir sportinės aprangos. Raketes ir kamuoliukus nuomojame vietoje, taip pat turime ir sporto inventoriaus parduotuvę.

Neradote atsakymo į savo klausimą?

Susisiekite su mumis